Hakkımızda | Pleksi-Market

Hakkımızda

Firmamız, reklam piyasasına çok uzun yıllar önce girmekle beraber her dönem müşteri memnuniyeti doğrultusunda kendini geliştirmiş ve yeni kulvarlarda müşterilerine daha hızlı daha aktüel sunumlarla popülerliğini yitirmeden devam etmiştir. İzmir merkezde 1999 yılından beri faaliyette bulunan firmamız yurtiçi yurtdışı satışlarımızla ve %100 müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmetlerine devam etmektedir.

Şirketimiz hızla gelişen teknoloji dünyasında ve günlerin getirmiş olduğu çeşitli salgınlar sebebi ile internet üzerinden ve sizlerin istekleri doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir. Bu bağlamda mevcut internet sitemiz üzerinden gerek N11 gerekse Trendyol'dan satışlarımız devam etmektedir. İnternet üzerinden talepler doğrultusunda her geçen gün ürün yelpazemizde geliştirmekteyiz. Yeni çıkan ürünler akrilik ürünler ile birlikte kullanılan diğer aparatlarda yakın zamanda beğenilerinize sunulacaktır.

Ayrıca taleplerinizi ve önerilerinizide whatsapp numaralarımızdan bize ulaşmanız durumunda çözüm ortağı olacağımızı da gururla söyleyebiliriz.